MOCLE

Zmęczeni szukaniem słowa, które w pełni oddałoby charakter salonu i nasze wartości, postanowiliśmy wraz z nowym miejscem stworzyć nowe słowo, któremu sami nadamy znaczenie. Tak powstała nazwa „Mocle”.

Mocle (czyt. mokle) – przestrzeń, w której przenika się sztuka, natura i rzemiosło. Tętniący pasją dom włosów. Odpowiedzialne społecznie i ekologicznie miejsce, w którym spędzisz czas w otoczeniu roślin, minerałów i surowców naturalnych. napijesz się kawy z certyfikatem fair trade, poczytasz dobrą prasę i oddasz się w ręce ludzi, którzy odmienią Twój wizerunek.

,,Włosy towarzyszą nam prawie przez całe życie. Pokazują nasz charakter, styl, historię wspomnienia i uczestniczą we wszystkich ważnych momentach w życiu. Mając świadomość tego, jak ważne są dla wielu z nas, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, której nie ma na mapie Polski. Autentyczną, odpowiedzialną, inspirowaną naturą i kreatywną. Przestrzeń, która nie tylko będzie kolejnym salonem fryzjerskim, ale oazą, w której odwiedzający nas goście będą mogli złapać oddech i zainspirować się.”

– Hubert Mikucki – założyciel Mocle

Styliści fryzur - ekipa Mocle
Hubert

HUBERT MIKUCKI

założyciel salonu

Entuzjasta blondów oraz długich włosów. Kolorysta, który w swoich koloryzacjach z precyzją chirurga zwraca uwagę na detale. Zwolennik klasycznych rozwiązań, który w swojej pracy ceni sobie przede wszystkim nienaganną jakość włosów swoich klientek. Nieustannie poszukujący nowych inspiracji i dążący do perfekcji wirtuoz koloryzacji blond. Laureat konkursu Blondme oraz finalista Color Trophy, dla którego priorytetem jest najwyższa jakość oraz zadowolenie naszych gości w Mocle.

 

Sandra

SANDRA GAWROŃSKA

stylistka fryzur

Perfekcjonistka w każdym calu. Uwielbia koloryzacje i ponad wszystko kocha strzyżenia. Jest mistrzynią w upięciach, w których możecie zobaczyć odzwierciedlenie jej kreatywnej duszy. Permanentnie doskonaląca swój warsztat i bezkompromisowa w kwestii profesjonalizmu, ale przy tym niezwykle zabawna i pogodna, czym przyciąga do siebie wielu klientów.

Patrycja

PATRYCJA PHILIPP

stylistka fryzur

Patrycja to ekspertka w zakresie koloryzacji i strzyżeń, która rewelacyjnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich. Nieustannie poszerza wachlarz swoich umiejętności i z determinacją dąży do wypracowania swojego indywidualnego stylu. Kreatorka innowacyjnych technik koloryzacji dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Aleksandra

ALEKSANDRA DORR

stylistka fryzur

Ekspert z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów. Wesoła i zawsze gotowa na wyzwania. Poszukiwanie misterium piękna we włosach i urodzie klientki to jej specjalność. Odpowiednio dobrana pielęgnacja to dla Oli podstawa, bo jak sama mówi „zdrowe i mocne włosy są fundamentem pięknych, wielowymiarowych koloryzacji”. Indywidualne podejście do klienta, zaanagażowanie oraz dbałość o szczegóły to jej znak rozpoznawczy.

Damian

DAMIAN WOJNAR

stylista fryzur

Fryzjerstwo to jego największa pasja. Damian specjalizuje się w koloryzacjach, które balansują pomiędzy klasycznym, a awangardowym stylem tworząc przy tym nieograniczone możliwości. Każdą swoją stylizację uzupełnia indywidualnie dobranym do klientki strzyżeniem. Do tego nieustannie dąży do perfekcji, a poprzez szkolenia otwiera się na nowe inspiracje.

Damian

KRYSTIAN ZYZAŃSKI

stylista fryzur

Krystian w salonie zajmuje się zarówno wizerunkiem kobiet, jak i mężczyzn. Natomiast jego absolutnym konikiem są wielowymiarowe koloryzacje blond oraz subtelne refleksy. Jak sam o sobie mówi 'Mój styl to przede wszystkim klasyka, która jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody!’. Poza tym inspirują go lata 60,70 i 80, czyli duża objętość, mocne odbicia od nasady oraz wywinięte końce. W swojej pracy stawia przede wszystkim na profesjonalne podejście do klienta oraz szczegółowo przeprowadzane konsultacje. Uważa bowiem, że odpowiednio dobrana pielęgnacja to klucz do osiągnięcia wymarzonego efektu na włosach!

Marlena

MARLENA ZIEŃKO

manager salonu

Jako manager zarządza stacjonarnie salonem oraz kieruje zespołem. Dbając przy tym o dobrą atmosferę i zarażając optymizmem. Marlena jest naszą artystyczną duszą, która swoją wiedzą na temat sztuki i mody codziennie nas zadziwia. Ukończyła szkołę artystyczną, więc gdyby miała użyć jednego słowa do opisania siebie samej, to z pewnością byłaby to “kreatywność”. Jeśli mielibyście jakieś pytania dotyczące salonu to Marlena na pewno Wam na wszystkie odpowie!

Apolonia

APOLONIA ŻYCHIEWICZ

brand manager

To ona od 3 lat odpowiedzialna jest za wizerunek marki Mocle, komunikację w SM, odnajdowanie potrzeb klientów oraz rekrutację pracowników. Specjalistka od kreatywnego rozwiązywania problemów, której wnikliwy umysł sprawdza się również w prognozowaniu przyszłych oczekiwań. W Mocle Apolonia tworzy koncepcje marketingowe online, zajmuje się zintegrowaną komunikacją w naszych mediach społecznościowych oraz pomaga w zarządzaniu firmą.

 

Apolonia

KASIA CHOROŚ

recepcjonistka

Kasia to wulkan pozytywnej energii, którą obdarowuje nasz zespół każdego dnia. W Mocle odpowiada m.in. za znalezienie dla Was idealnego terminu. Wchodząc do naszego salonu to jej uśmiech zobaczycie jako pierwszy.

0