O nas

Mocle

Zmęczeni szukaniem słowa, które w pełni oddałoby charakter salonu i nasze wartości, postanowiliśmy wraz z nowym miejscem stworzyć nowe słowo, któremu sami nadamy znaczenie. Tak powstała nazwa „Mocle”.

Mocle (czyt. mokle) – przestrzeń, w której przenika się sztuka, natura i rzemiosło. Tętniący pasją dom włosów. Odpowiedzialne społecznie i ekologicznie miejsce, w którym spędzisz czas w otoczeniu roślin, minerałów i surowców naturalnych. napijesz się kawy z certyfikatem fair trade, poczytasz dobrą prasę i oddasz się w ręce ludzi, którzy odmienią Twój wizerunek.

Zespół Mocle Hair Salon

Nasza misja

,,Włosy towarzyszą nam prawie przez całe życie. Pokazują nasz charakter, styl, historię wspomnienia i uczestniczą we wszystkich ważnych momentach w życiu. Mając świadomość tego, jak ważne są dla wielu z nas, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, której nie ma na mapie Polski. Autentyczną, odpowiedzialną, inspirowaną naturą i kreatywną. Przestrzeń, która nie tylko będzie kolejnym salonem fryzjerskim, ale oazą, w której odwiedzający nas goście będą mogli złapać oddech i zainspirować się.”

– Hubert Mikucki – założyciel Mocle

pielęgnacja

W Mocle zdrowie i styl Twoich włosów to nasz priorytet. Łączymy nasze bogate doświadczenie z indywidualnym podejściem, by wraz z naturalnymi produktami poprowadzić Cię przez unikalną podróż pielęgnacyjną.

Ekologia

Wierzymy w piękno bez kompromisów. Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska odzwierciedla się w używaniu tylko naturalnych produktów, które są bezpieczne dla Ciebie i dla planety.

Profesjonalizm

Jeśli masz wizję swojego idealnego wyglądu, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć – nasi styliści są tutaj, aby współpracować z Tobą i stworzyć spersonalizowany plan dla Twoich włosów.

poznaj opinie naszych klientów