MOCLE

Zmęczeni szukaniem słowa, które w pełni oddałoby charakter salonu i nasze wartości, postanowiliśmy wraz z nowym miejscem stworzyć nowe słowo, któremu sami nadamy znaczenie. Tak powstała nazwa „Mocle”.

Mocle (czyt. mokle) – przestrzeń, w której przenika się sztuka, natura i rzemiosło. Tętniący pasją dom włosów. Odpowiedzialne społecznie i ekologicznie miejsce, w którym spędzisz czas w otoczeniu roślin, minerałów i surowców naturalnych. napijesz się kawy z certyfikatem fair trade, poczytasz dobrą prasę i oddasz się w ręce ludzi, którzy odmienią Twój wizerunek.

,,Włosy towarzyszą nam prawie przez całe życie. Pokazują nasz charakter, styl, historię wspomnienia i uczestniczą we wszystkich ważnych momentach w życiu. Mając świadomość tego, jak ważne są dla wielu z nas, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, której nie ma na mapie Polski. Autentyczną, odpowiedzialną, inspirowaną naturą i kreatywną. Przestrzeń, która nie tylko będzie kolejnym salonem fryzjerskim, ale oazą, w której odwiedzający nas goście będą mogli złapać oddech i zainspirować się.”

– Hubert Mikucki – założyciel Mocle

Styliści fryzur - ekipa Mocle
Hubert

HUBERT MIKUCKI

założyciel salonu

Entuzjasta blondów oraz długich włosów. Kolorysta, który w swoich koloryzacjach z precyzją chirurga zwraca uwagę na detale. Zwolennik klasycznych rozwiązań, który w swojej pracy ceni sobie przede wszystkim nienaganną jakość włosów swoich klientek. Nieustannie poszukujący nowych inspiracji i dążący do perfekcji wirtuoz koloryzacji blond. Laureat konkursu Blondme oraz finalista Color Trophy, dla którego priorytetem jest najwyższa jakość oraz zadowolenie naszych gości w Mocle.

 

Sandra

SANDRA GAWROŃSKA

stylistka fryzur

Perfekcjonistka w każdym calu. Uwielbia koloryzacje i ponad wszystko kocha strzyżenia. Jest mistrzynią w upięciach, w których możecie zobaczyć odzwierciedlenie jej kreatywnej duszy. Permanentnie doskonaląca swój warsztat i bezkompromisowa w kwestii profesjonalizmu, ale przy tym niezwykle zabawna i pogodna, czym przyciąga do siebie wielu klientów.

Patrycja

PATRYCJA PHILIPP

stylistka fryzur

Patrycja to ekspertka w zakresie koloryzacji i strzyżeń, która rewelacyjnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich. Nieustannie poszerza wachlarz swoich umiejętności i z determinacją dąży do wypracowania swojego indywidualnego stylu. Kreatorka innowacyjnych technik koloryzacji dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Aleksandra

ALEKSANDRA DORR

stylistka fryzur

Ekspert z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów. Wesoła i zawsze gotowa na wyzwania. Poszukiwanie misterium piękna we włosach i urodzie klientki to jej specjalność. Odpowiednio dobrana pielęgnacja to dla Oli podstawa, bo jak sama mówi „zdrowe i mocne włosy są fundamentem pięknych, wielowymiarowych koloryzacji”. Indywidualne podejście do klienta, zaanagażowanie oraz dbałość o szczegóły to jej znak rozpoznawczy.

Damian

DAMIAN WOJNAR

stylista fryzur

Fryzjerstwo to jego największa pasja. Damian specjalizuje się w koloryzacjach, które balansują pomiędzy klasycznym, a awangardowym stylem tworząc przy tym nieograniczone możliwości. Każdą swoją stylizację uzupełnia indywidualnie dobranym do klientki strzyżeniem. Do tego nieustannie dąży do perfekcji, a poprzez szkolenia otwiera się na nowe inspiracje.

Marlena

MARLENA ZIEŃKO

manager salonu

Jako manager zarządza stacjonarnie salonem oraz kieruje zespołem. Dbając przy tym o dobrą atmosferę i zarażając optymizmem. Marlena jest naszą artystyczną duszą, która swoją wiedzą na temat sztuki i mody codziennie nas zadziwia. Ukończyła szkołę artystyczną, więc gdyby miała użyć jednego słowa do opisania siebie samej, to z pewnością byłaby to “kreatywność”. Jeśli mielibyście jakieś pytania dotyczące salonu to Marlena na pewno Wam na wszystkie odpowie!

Apolonia

APOLONIA ŻYCHIEWICZ

brand manager

To ona od 3 lat odpowiedzialna jest za wizerunek marki Mocle, komunikację w SM, odnajdowanie potrzeb klientów oraz rekrutację pracowników. Specjalistka od kreatywnego rozwiązywania problemów, której wnikliwy umysł sprawdza się również w prognozowaniu przyszłych oczekiwań. W Mocle Apolonia tworzy koncepcje marketingowe online, zajmuje się zintegrowaną komunikacją w naszych mediach społecznościowych oraz pomaga w zarządzaniu firmą.

 

KASIA CHOROŚ

recepcjonistka

Kasia to wulkan pozytywnej energii, którą obdarowuje nasz zespół każdego dnia. W Mocle odpowiada m.in. za znalezienie dla Was idealnego terminu. Wchodząc do naszego salonu to jej uśmiech zobaczycie jako pierwszy.

0