MOCLE

Zmęczeni szukaniem słowa, które w pełni oddałoby charakter salonu i nasze wartości, postanowiliśmy wraz z nowym miejscem stworzyć nowe słowo, któremu sami nadamy znaczenie. Tak powstała nazwa „Mocle”.

Mocle (czyt. mokle) – przestrzeń, w której przenika się sztuka, natura i rzemiosło. Tętniący pasją dom włosów. Odpowiedzialne społecznie i ekologicznie miejsce, w którym spędzisz czas w otoczeniu roślin, minerałów i surowców naturalnych. napijesz się kawy z certyfikatem fair trade, poczytasz dobrą prasę i oddasz się w ręce ludzi, którzy odmienią Twój wizerunek.

,,Włosy towarzyszą nam prawie przez całe życie. Pokazują nasz charakter, styl, historię wspomnienia i uczestniczą we wszystkich ważnych momentach w życiu. Mając świadomość tego, jak ważne są dla wielu z nas, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, której nie ma na mapie Polski. Autentyczną, odpowiedzialną, inspirowaną naturą i kreatywną. Przestrzeń, która nie tylko będzie kolejnym salonem fryzjerskim, ale oazą, w której odwiedzający nas goście będą mogli złapać oddech i zainspirować się.”

– Hubert Mikucki – założyciel Mocle

Hubert

HUBERT

założyciel salonu

Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu BlondMe. Jego blondy znane są na całym świecie! Uwielbia pracować z długimi włosami i przełamywać stereotypy.

 

Apolonia

APOLONIA

manager

To ona jest odpowiedzialna za wizerunek Mocle oraz komunikację w SM. Jako manager stacjonarnie kieruje zespołem oraz pomaga w zarządzaniu firmą. Jeśli mielibyście jakieś pytania to Apolonia na pewno Wam na wszystkie odpowie!

 

Sandra

SANDRA

stylistka fryzur

Perfekcjonistka w każdym calu. Uwielbia koloryzacje i ponad wszystko kocha strzyżenia. Jest mistrzynią w upięciach, w których możecie zobaczyć odzwierciedlenie jej kreatywnej duszy.

Patrycja

PATRYCJA

stylistka fryzur

Patrycja to ekspertka w zakresie koloryzacji i strzyżeń, która rewelacyjnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich. Kreatorka innowacyjnych technik koloryzacji dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Aleksandra

ALEKSANDRA

stylistka fryzur

Wesoła i zawsze gotowa na wyzwania. Poszukiwanie misterium piękna we włosach i urodzie klientki to jej specjalność. Odpowiednio dobrana pielęgnacja to dla Oli podstawa, bo jak sama mówi „zdrowe i mocne włosy są fundamentem pięknych, wielowymiarowych koloryzacji”. Indywidualne podejście do klienta, zaanagażowanie oraz dbałość o szczegóły cechują jej codzienną pracę w salonie.

Marlena

MARLENA

recepcjonistka

 

Marlena jest naszą artystyczną duszą, która swoją wiedzą na temat sztuki i mody codziennie nas zadziwia. Do tego zaraża optymizmem i dba o dobrą atmosferę. W Mocle odpowiada m.in. za znalezienie dla Was idealnego terminu. Wchodząc do naszego salonu to jej uśmiech zobaczycie jako pierwszy.

 

0