Zespół

ZAŁOŻYCIEL SALONU •

Hubert Mikucki

Kolorysta, który w swoich koloryzacjach z precyzją chirurga zwraca uwagę na detale. Zwolennik klasycznych rozwiązań, który w swojej pracy ceni sobie przede wszystkim nienaganną jakość włosów swoich klientek. Nieustannie poszukujący nowych inspiracji i dążący do perfekcji wirtuoz koloryzacji blond. Laureat konkursu Blondme oraz finalista Color Trophy, dla którego priorytetem jest najwyższa jakość oraz zadowolenie naszych gości w Mocle.

Stylistka •

SANDRA GAWROŃSKA

Perfekcjonistka w każdym calu. Uwielbia koloryzacje i ponad wszystko kocha strzyżenia. Jest mistrzynią w upięciach, w których możecie zobaczyć odzwierciedlenie jej kreatywnej duszy. Permanentnie doskonaląca swój warsztat i bezkompromisowa w kwestii profesjonalizmu, ale przy tym niezwykle zabawna i pogodna, czym przyciąga do siebie wielu klientów.

ENG SPEAKER
Stylistka •

PATRYCJA PHILIPP

Patrycja to ekspertka w zakresie koloryzacji i strzyżeń, która rewelacyjnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich. Nieustannie poszerza wachlarz swoich umiejętności i z determinacją dąży do wypracowania swojego indywidualnego stylu. Kreatorka innowacyjnych technik koloryzacji dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Stylistka •

ANIA KIEPURA

Ania jest ekspertką z zakresu wielowymiarowych koloryzacji i strzyżeń, która posiada 10 letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej. Uwielbia kreatywne techniki koloryzacji, które idealnie sprawdzają się zarówno na wyjątkowe okazję, jak i na co dzień oraz klasyczne strzyżenia, które jak wszyscy wiemy – nigdy nie wychodzą z mody!

DAMIAN WOJNAR stylista fryzur w Mocle Hair Salon
STYLISTA •

DAMIAN WOJNAR

Fryzjerstwo to jego największa pasja. Damian specjalizuje się w koloryzacjach, które balansują pomiędzy klasycznym, a awangardowym stylem tworząc przy tym nieograniczone możliwości. Każdą swoją stylizację uzupełnia indywidualnie dobranym do klientki strzyżeniem. Do tego nieustannie dąży do perfekcji, a poprzez szkolenia otwiera się na nowe inspiracje.

STYLISTA •

FABIAN GOŚĆ

Fabian to niezwykle utalentowany kolorysta z pasją do tworzenia naturalnych, a zarazem kreatywnych fryzur. Jest absolutnie zakochany w sztuce koloryzacji włosów i nie może się już doczekać, aby podzielić się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. Jego codzienna praca opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, aby stworzyć wyjątkową i spersonalizowaną fryzurę, która podkreśli jego indywidualność i osobowość.

ENG SPEAKER
MARLENA ZIEŃKO manager Mocle Hair Salon
MANAGER SALONU •​

MARLENA ZIEŃKO

Jako manager zarządza stacjonarnie salonem oraz kieruje zespołem. Dbając przy tym o dobrą atmosferę i zarażając optymizmem. Marlena jest naszą artystyczną duszą, która swoją wiedzą na temat sztuki i mody codziennie nas zadziwia. Ukończyła szkołę artystyczną, więc gdyby miała użyć jednego słowa do opisania siebie samej, to z pewnością byłaby to “kreatywność”. Jeśli mielibyście jakieś pytania dotyczące salonu to Marlena na pewno Wam na wszystkie odpowie!

BRAND MANAGER •​

APOLONIA ŻYCHIEWICZ

To ona od 3 lat odpowiedzialna jest za wizerunek marki Mocle, komunikację w SM, odnajdowanie potrzeb klientów oraz rekrutację pracowników. Specjalistka od kreatywnego rozwiązywania problemów, której wnikliwy umysł sprawdza się również w prognozowaniu przyszłych oczekiwań. W Mocle Apolonia tworzy koncepcje marketingowe online, zajmuje się zintegrowaną komunikacją w naszych mediach społecznościowych oraz pomaga w zarządzaniu firmą.

APOLONIA ŻYCHIEWICZ brand manager Mocle Hair Salon
RECEPCJONISTKA •

KATARZYNA CHOROŚ

Kasia to bijące serce naszego salonu. To ona jako pierwsza przywita Was swoim uśmiechem i sprawi, że poczujecie się u nas jak w domu. Zaraz po przekroczeniu naszych drzwi, czeka Was niezapomniana podróż w stronę piękna i relaksu, pod czujnym okiem Kasi, która zadba o każdy detal, abyście mogli nie tylko zmienić swoją fryzurę, ale także spędzić miły czas w doskonałej atmosferze.